وحدت، گم شده امت اسلام

وحدت، گم شده امت اسلام حجت الاسلام سید حسین محمود آبادی، امام جمعه شهر دولت آباد / رحمت و رضوان خداوند متعال بر آن پیر سفر کرده باد که با دید و بینش الهی آینده را دید و برنامه ریزی کرد.
آن روزی که امام راحل عظیم الشان هفته وحدت را نامگذاری کرد ، می دانست که روزی مسلمانان بخاطر عدم وحدت، دچار مشکل خواهند شد . اگر بخواهیم بدانیم که چرا امام راحل این هفته را هفته وحدت نامیدند؛ باید به تاریخ انقلاب خود نگاه کنیم .
مرحوم امام می دانست که انقلاب ما انفجار نور است و با آن محتوای الهی که دارد، دنیا را تکان خواهد داد و وجدانهای بیدار را آگاه خواهد کرد و زلزله ای در جهان ایجاد می کند که پایه های ظلم و ستم استکبار جهانی را متزلزل خواهد کرد.
از طرفی مرحوم امام می دانست که دشمنان اسلام خصوصاً استکبار که در رأس آنها آمریکای جنایکار قرار دارد، دست از دشمنی بر نخواهند داشت. و این مطلب را نیز مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای بارها فرموده اند.
همچنین امام خمینی (ره) می دانست که نقطه ضعفی در دنیای اسلام وجود دارد و آن اختلاف شیعه و سنی است که متأسفانه تفکر پوچ وهابیت به آن دامن می زند. به همین جهت از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی مردم را به وحدت دعوت نمودند. اگر دنیای اسلام به این مطالب واقف بودند که دشمنان اسلام در صدد نابودی اسلام و مسلمین هستند چه شیعه و چه سنی ، هیچگاه داعش بوجود نمی آمد. هیچ گاه این جنایتها رخ نمی داد. ولی متأسفانه به این مهم توجه نکردند و ما می بینیم حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی که دشمن قسم خورده مسلمانان است ایجاد شده است و منابع و نیروهای جهان اسلام به هدر می رود و به کام استکبار جهانی شده است.
به امید روزی که ملتهای مسلمان بیدار شوند و به وحدت و اتحاد اسلامی برسند.
توسط: admin | در تاریخ: (25-09-1395, 11:07)
بازگشت به صفحه اصلی
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

سامانه ارتباط با مسئولین
سامانه ارتباط با مسئولین
vote-iconنظرسنجی
تبلیغات