آوای برخوار » » » سخن مدیر مسئول : نیروهای انقلابی و متدین کار فرهنگی در عرصه فضای مجازی را جدی بگیرند/ مسئولین منافع عموم را بر منافع خواص ترجیح دهند.

سخن مدیر مسئول : نیروهای انقلابی و متدین کار فرهنگی در عرصه فضای مجازی را جدی بگیرند/ مسئولین منافع عموم را بر منافع خواص ترجیح دهند.

سخن مدیر مسئول :
نیروهای انقلابی و متدین کار فرهنگی در عرصه فضای مجازی را جدی بگیرند/ مسئولین منافع عموم را بر منافع خواص ترجیح دهند.
سخن مدیر مسئول : نیروهای انقلابی و متدین کار فرهنگی در عرصه فضای مجازی را جدی بگیرند/ مسئولین منافع عموم را بر منافع خواص ترجیح دهند.
ضمن عرض سلام و احترام و تبریک فرا رسیدن عید بندگی عیدسعید فطر خدمت مخاطبین ارجمند ماهنامه آوای برخوار!
خدا حافظی با ماه رحمت و غفران، ماه توبه و انابه، ماه تلاوت قرآن، ماه مناجاتهای شبانه و دعاهای سحر، جوشن کبیر و ابوحمزه ثمالی، وداعی جانکاه و دشواری است که اهل رمضان را دچار غم و اندوه می کند. اهل معنا، در این ماه خیرشان بیشتر شد و کسانی که گرفتار گناه بودند، کمتر به گناه آلوده شدند. پس با ماه مبارکی وداع می کنیم که رفتنش برای ما دشوار است و غمگین مان می کند. ماهی که ماه رحمت خداوندی بود و هر لحظه اش، خیری برای ما به ارمغان می آورد .از خداوند متعال می خواهیم که این ماه رمضان را آخرین ماه رمضان عمر ما قرار مدهد و بشارت فرشتگان مقرب درگاهش که در آخرین روزهای ماه رمضان ندا می دهند :هان! بشارتتان باد، اى بندگان خدا كه گناهان گذشته‏اتان آمرزیده شد! را در حق ما به درجه استجابت برساند و توفیق ده تا در کل سال این روحیه را در خود حفظ نمائیم و مأنوس با قرآن باشیم.
در این مجال دو نکته را تقدیم شما همراهان عزیز می نمایم. نکته اول را تقدیم به جوانان و نیروهای متدین و انقلابی می نمایم که دغدغه دین و ولایت دارند. این جمله مقام معظم رهبری امام خامنه ای را شنیده اید که می فرمایند:« اگر من امروز رهبر نبودم رئیس فضای مجازی می شدم.» آیا تا به حال به آن فکر کردید؟ببیند چقدر تو این فضای مجازی دشمن حمله کرده و اوضاع خراب است که رهبر یک مملکت که از مسائل سری مملکت خبردارد، بدین صورت هشدار می دهد و درخواست کمک می کند. این جمله وظیفه من و شما را روشن می کند، پس وظیفه را باید شناخت. باید تو این فضا کار فرهنگی کرد. هرچقدر ما خودمان را به غفلت و خواب بزنیم ولی دشمن بیداره و با تمام قدرت در فضای مجازی کار می کند و اعتقادات جوان ها را هدف قرار داده و از پخش تصاویر و کلیپ های مبتذل گرفته تا ایجاد شبهه در دین و بی تفاوتی نسبت به انقلاب و نظام در حال فعالیت است. پس یا علی بگو که اگه در این فضای مجازی کوتاهی کنیم اون دنیا باید پاسخگو باشیم .ظهور امام زمان (ع) وابسته به عمل ماست...
یک نکته را نیز تقدیم مسئولین و مدیران می نمایم و حرف من از این بخش از سخن مولای سخن امام متقین حضرت علی علیه السلام است خطاب به مالک اشتر می فرماید:« بايد محبوب‌ترين‌ كارها نزد تو آن‌ باشد كه‌ به‌ حق‌ نزديك‌تر و عدل‌ درآن‌ گسترده‌تر است‌ و خشنودي‌ رعيت‌ در آن‌ بيش‌تر تأمين‌ مي‌شود؛زيرا ناخشنودي‌ عامه‌ مردم‌، خشنودي‌ نزديكان‌ را بي‌اثر مي‌كند و خشم‌نزديكان‌ و خاصه‌، با رضايت‌ مردم‌، پوشيده‌ مي‌شود.خواص جامعه، همواره بار سنگینی را بر حکومت تحمیل می‌کنند زیرا در روزگار سختی یاریشان کمتر، و در اجرای عدالت از همه ناراضی‌تر، و در خواسته‌هایشان پافشار تر، و در عطا و بخشش کم سپاس‌تر، و به هنگام منع خواسته‌ها دیر عذر بپذیر تر و در برابر مشکلات کم استقامت‌تر می‌باشند. »
پس مسئولین عزیز به فکر عموم مردم باشید و در انتخاب تصمیماتی که ضرر یا نفع آن به مردم می رسد، سعی کنید رضایت خدا و منافع عمومی مردم را در نظر بگیرید و با انتخاب تصمیم صحیح باعث تقویت این نظام اسلامی شوید.
در پایان از عزیزان اهل قلم می خواهیم با ارائه مطالب خود در ارتقای سطح فرهنگ جامعه خود سهیم باشند و از تمام مخاطبین گرانقدر می خواهیم انتقادات و پیشنهادات خودشان را از ما دریغ نفرمایند.
توسط: admin | در تاریخ: (19-06-1395, 18:52)
بازگشت به صفحه اصلی
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

سامانه ارتباط با مسئولین
سامانه ارتباط با مسئولین
vote-iconنظرسنجی
تبلیغات