آوای برخوار » » » خطیب نماز جمعه شهر دستگرد: دیوانه خواندن ترامپ، یک ترفند است.

خطیب نماز جمعه شهر دستگرد: دیوانه خواندن ترامپ، یک ترفند است.

به گزارش آوای برخوار، امام جمعه شهر دستگرد حجت الاسلام والمسلمین قربانی درخطبه های این هفته نماز جمعه ضمن سفارش همه مردم به تقوای الهی و اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص) که می فرماید : تقوا به معنی پرهیزکردن از جامعه و دوری گزیدن و به خلوت رفتن نیست ، تقوا به معنی خویشتن داری وخود نگه داری است ، افزود : تقوا یعنی اینکه انسان درمتن جامعه باشد ولی ایمانش آسیب نبیند ، دنیا باعث نشود از ایمان او چیزی کاسته شود.
خطیب نماز جمعه شهر دستگرد: دیوانه خواندن ترامپ، یک ترفند است.
خطیب نمازجمعه دستگرد درادامه فرمودند: امیدواریم که خداوند متعال توفیق دهد دراین دنیا برای مغفرت پروردگار و بهشت برین جاودان و جلب رضایت خداوند ، مسابقه و سبقت از دیگران بگیریم .
قربانی شرایط زمانه امام سجاد(علیه السلام ) را شرایطی بس وخیم و از لحاظ فعالیت فرهنگی شرایطی بس دشوار دانست و اذعان کرد : زمان حضرت سجاد علیه السلام زمانی بود که تمام یاران و فادار به خط امامت درجریان کربلا به شهادت رسیده بودند و کسانی که مدعی حمایت ازخط امامت بودند از آزمون کربلا سرافراز بیرون نیامده بودند و همچنین حکومتی زمام امور را بدست داشت، که این حکومت برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری دریغ نمیکرد .
ایشان همچنین افزود: امام سجاد(علیه السلام )در آن شرایط و اوضاع سخت و خفقان فرهنگی و کمبود یار و یاور اقدامی میکند عجیب و غریب که ثمره آن را چند سال بعد امام باقر(ع) وامام صادق (ع) برداشت میکنند. از جمله این اقدامات می توان به گریه های 30ساله امام سجاد(ع) که مبارزه منفی باحکومت اموی بود و همچنین انتقال معارف اصلی شیعه از طریق دعا و مناجات بجای خطبه وسخنرانی ، اشاره کرد.
این خطیب نماز جمعه درخطبه دوم این سخن سیاستمداران غربی که ترامپ را دیوانه می خواند را یک ترفند دانست و گفت: مگر می شود کسی که از فیلترهای زیادی عبور میکند، دیوانه باشد و این یک ترفند است که حریف های خودشان را بترسانند که شما مراقب باشید این چیزی حالیش نیست. پس چرا اگر دیوانه است از زمان تصدی تاکنون یک تصمیم بر خلاف منافع خودشان نگرفته ؟؟!!
حجت الاسلام قربانی در پایان خطاب به مسئولین نظام فرمودند : انتظار ما از مسئولین نظام این است که هر برنامه ای یا هر سناریویی که آمریکایی ها در نظر گرفتند، پاسخی محکم و انقلابی و عزتمندانه به آنها داده شود.
خطیب نماز جمعه شهر دستگرد: دیوانه خواندن ترامپ، یک ترفند است.
توسط: admin | در تاریخ: (22-07-1396, 19:13)
بازگشت به صفحه اصلی
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

سامانه ارتباط با مسئولین
سامانه ارتباط با مسئولین
vote-iconنظرسنجی
تبلیغات