آوای برخوار » » » رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار خبر داد: در اولین روز دهه ولایت، یک قطعه زمین کشاورزی جهت برپایی جشن عید غدیر وقف شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار خبر داد: در اولین روز دهه ولایت، یک قطعه زمین کشاورزی جهت برپایی جشن عید غدیر وقف شد.

به گزارش آوای برخوار، حجت الاسلام فاضلی در گفتگو با خبرنگار آوای برخوار از ثبت وقف جدید به مناسبت دهه ولایت و امامت خبر داد و خاطرنشان کرد: امروز صبح در دیداری که با یکی از اهالی شهر شاهپور داشتیم وی جهت بر پایی جشن عید غدیر زمین کشاورزی خود را به متراژ 1000 مترمربع وقف نمود.
وی با تأکید نقش و جایگاه وقف در رفع مشکلات و نیازهای موجود در ابعاد مختلف جامعه افزود: با ترویج سنت حسنه وقف در جامعه می توان نیازهای ضروری که در بخشهای مختلف جامعه وجود دارد را برطرف نمود.
فاضلی ادامه داد: اداره اوقاف با تشکیل انجمن یاوران وقف در حوزه های مختلف تلاش دارد سنت حسنه وقف را همچون گذشته ترویج بیشتری بدهد تا بدست واقفان نیازهای روز جامعه مرتفع شود.
ایشان در خصوص وقف جدید خاطرنشان شد: ما متاسفانه در خصوص برگزاری مراسمهای شادی ائمه معصومین در شهرستان هیچ موقوفه ای نداریم لذا می طلبید خیرین عزیز در این خصوص پا به عرصه بگذارند و وقفهای در این خصوص ایجاد نمایند تا بتوانیم به بهترین نحو جشنهای ائمه معصومین را برپا کنیم . امروز جلسه ای با آقای نعمت اله احمدی از اهالی شهر شاهپور آباد داشتیم که بعد از بیان آثار و نتایج وقف و نیاز شهرستان به یک موقوفه در خصوص عید غدیر، وی تصمیم گرفت زمین کشاورزی خود در شهر شاهپور آباد را با نیت برپایی جشن غدیر وقف نمودند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار خبر داد: در اولین روز دهه ولایت، یک قطعه زمین کشاورزی جهت برپایی جشن عید غدیر وقف شد.
توسط: admin | در تاریخ: (9-06-1396, 13:22)
بازگشت به صفحه اصلی
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

سامانه ارتباط با مسئولین
سامانه ارتباط با مسئولین
vote-iconنظرسنجی
تبلیغات